CATHERİNE ARLEY  - 1160F

French Manicur Set - Catherine Arley

Paylaş:
ürün özellikleri
French manikür yapmak artık çok kolay! Setle beraber gelen french bantları kusursuz bir hat sağlarken White Nail Tips ile istediğiniz opak beyaz görünümü kolaylıkla elde edebilir, yine set içindeki Natural Colour ile temiz ve şık bir görünüm yakalayabilirsiniz. En son uygulayacağınız Top Coat ise french manikürünüze daha parlak bir görünüm sağlayacak ve kalıcılığını arttıracaktır.

 

French manicure is now easy! While the french bands that come with the set provide a perfect line, you can easily get the opaque white look you want with White Nail Tips and you can get a clean and stylish look with Natural Color in the set. The last time you will apply Top Coat is to make the french manicule look brighter and increase its durability.

 

НАБОР ФРАНЦУЗСКОГО МАНИКЮРА

Французский маникюр сделать теперь легко! В состав набора входит наклейка-трафаретка,обеспечивающая идеальную белую линию, сверху нанести   Natural Color входящий в комплект. Затем при нанесении  Top Coat,  французский маникюр становится ярче и  увеличивается его долговечность.

 

الفرنسية مانيكير سيت

مانيكير الفرنسية هو الآن من السهل! في حين أن العصابات الفرنسية التي تأتي مع مجموعة توفر خط الكمال، يمكنك بسهولة الحصول على نظرة بيضاء مبهمة تريد مع الأبيض مسمار نصائح ويمكنك الحصول على نظرة نظيفة وأنيقة مع اللون الطبيعي في المجموعة. في المرة الأخيرة التي سيتم تطبيق أعلى معطف هو جعل نظرة مانيكير الفرنسية أكثر إشراقا وزيادة متانته.

 

Kampanya
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.